| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Call of Duty si nu stiu care dintre astea doua e mai ca lumea (grafica, mape, arme, gameplay atractiv) Call of Duty Black Ops 2 sau Call of Duty Ghosts? Mersi, funda! happy

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

De obicei jocul mai nou este o imbunatatire al aceluia mai vechi, deci Ghosts.

| aculaR18 a răspuns:

Daca e mai nou, nu inseamna ca e mai bun.Iti recomand Black Ops 2 pentru ca este mai putin "pretentios", chiar daca gameplay-ul la Ghosts este mult mai interesant datorita acelui catel. :*

| Dorian_Dory_1996 a răspuns (pentru aculaR18):

Da, sa stii ca m-am gandot la Ghosts din cauza catelului laughing. Totusi am comandat Ghosts cu 70 lei, nou. Poate mai in colo o sa cumpar si Black Ops 2 happy Mersi!