| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi pun alt nume pe facebook. Cateva idei big grin? :* P. S. numele meu este Larisa... darnu neaparat trebuie sa contina numele meu!

13 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

LáRySsá

LaRySSaaa

(o anagramă a numelui tău)
Lirasa

Plus nişte caractere pentru numele tău:
http://caractere-pentru-hi5-facebook.blogspot.com/

Pa,pa!

| laryssaxd1 a răspuns (pentru blueangel99):

Mi-as dori sa pun niste caractere dar nu imi dau voie sad

| ivy a răspuns:

Lerryda smug sau Lorette big grin

| laryssaxd1 a răspuns:

App fundita la cel care imi va place kiss!

| moni_9070 a răspuns:

Majoritatea confunda facebook`u cu hi5`u...laughing) pe hi5 erai shic daca aveai un nume cool, pompos. pe fb toata lumea isi pune numele si prenumeletongue

| laryssaxd1 a răspuns (pentru moni_9070):

Stiuwinking. Dar nu prea imi place sa imi pun numele si prenumele tongue prenumele mai merge dar numele nici intr-un cazwinking

| moni_9070 a răspuns:

Da nu iti da voie pentru ca facebook`u este un site de socializare, pentru a interactiona in acest loc cu prieteni infien nu stiu exact cum sa iti explic...dar in principiu trebuie sa iti folosesti datele tale reale numele penumele data nasteri. stiu eu ce date iti mai cere acolo. si ai un avantaj daca iti treci numele tau real, iti poti gasi prietenii din copilarie de la gradinita ai totusi un avataj, eu una mi-am gasit o gramada de prieteni de la gradi care si uitasem de eilaughing

| Distance a răspuns:

XSweetGirl

| SiAtat_Marie_1993 a răspuns:

Lariiisa, xLaRy, Haribo, Pixuletz big grin

| Marisssolll a răspuns:

Hmmm...nu le am eu cu numele de Facebook sau de hi5 :-s.Da' iti dau cateva idei :d. Paii : Lariss Lariss; Lorii Lov'; IsSa; Lar Issa; Lars... si cam atat, nu mai am idei thinking Sper ca te-am ajutat! Funda?! love struck.

| alexe1 a răspuns:

Pisicutaneagra21 larysEO

| Gheata_Rece_1996 a răspuns:

Lariss Doar A Tha