| liiaa a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum pot sa trimit acelasi mesaj mai multor persoane pe Messenger? Funda pentru cel mai rapid si folositor raspuns!

Răspuns Câştigător
| ღÐιαnαღ a răspuns:

Pai dai la mess pe actions apoi sent instant mesaj, alegi persoanele la care doresti sa le trimiti mesaj si gata happy

5 răspunsuri:
| frumushika09 a răspuns:

Eu apasam click dreapta pe un grup, apoi apasam broadcast an IM to this grup ca sa trimit doar celor din grupul ala, daca vrei chiar la toti dai la actinos si send instamnt message

| liiaa explică (pentru frumushika09):

Pai asa vreau si eu dar nu stiu cum sa fac grupul acela!

| frumushika09 a răspuns:

Dar toata lumea are grupul Friends...e imposibil sa nu-l ai, doar daca i-ai schimbat numele.

| liiaa explică (pentru frumushika09):

Pai unde ar tebui sa fie?

| ayahuasku a răspuns:

Poti, du-te la bara de sus la mess, apasa penultimul buton - Actions > Send instant message...