| hope2destiny a întrebat:

Hey happy un coleg de-al meu e in spital, are pneumonie. sad si as vrea sa ma duc sa-l vizitez. stiu ca pneumonia e contagioasa, dar se permite, totusi, sa intru la el? si, daca ar trebui sa-i duc ceva, cam ce as putea? big grin multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Twix4Ever a răspuns:

Buna! deci: in primul rand,pneomonia NU este contagioasa,iar in al doilea rand ai putea sa te duci cu mana goala si cu niste povesti (nu de alea cu scufita si cu lupul,ci cu ce s-a mai intamplat pe la scoala, ce mai fac prietenii lui, etc.). Sper ca te-am ajutat. Funda?:*