| JustMeNck a întrebat:

Hey....Va plac filmele de groaza? happy Daca da, care a fost cel care v-a speriat cel mai tare? surprise

Răspuns Câştigător
| CameliaS a răspuns:

Da, filmele de groază pot spune că sunt pasiunea mea. Eu îți recomand să vezi "Paranormal Activity" dar mai ales filmul care mi-a plăcut extraordinar de tare și care se numește "Unborn". Actorii joacă foarte bine iar coloana sonoră este aproape de perfecțiune. Alte 3 filme care mi-au plăcut și care trebuie văzute, după cum urmează: 1. The exorsim of Emily Rose (este bazat pe fapte reale, în timpul filmului îți arată și înregistrările reale); 2. The Possession (interesantă povestea doar că mi s-a părut că au găsit numele demonului prea repede) și 3. Mirrors 1 care este mult mai bine realizat decât 2, din punctu meu de vedere. Vizionare plăcută și sper că ți-am fost de ajutor! happy

| JustMeNck explică (pentru CameliaS):

Multumesc frumos! happy

| CameliaS a răspuns (pentru JustMeNck):

Cu multă plăcere, sper să îți placă toate filmele pe care ți le-am recomandat. Te rog să mă anunți dacă ți-a plăcut măcar unul, dacă le vei viziona. happy

| JustMeNck explică (pentru CameliaS):

Da, am vazut " The exorcism of Emily Rose" si e foarte tare, merci inca o data. kiss

| CameliaS a răspuns (pentru JustMeNck):

Mă bucur mult că ți-a plăcut. Cu plăcere!

18 răspunsuri:
| clau44 a răspuns:

Sunt foarte multe filme de groaza bune, cauta cele reale (fenomene stranii), sunt destul de groaza, ce este mai infricosator este ca stii ca sunt reale!
Gen:
http://www.youtube.com/watch?v=7TyKQrXDN9o

Documentar inspirat din realitate.

| luisanamy a răspuns:

Nu am urmarit nici-un film de groaza, nu sunt facute pentru mine.

| ExXify50 a răspuns:

Da,de ador :X...Nu stiu daca e cel care m-a speriat cel mai tare dar sigur te va speria rau laughing, Mama(2013) l-am vazut ieri si e...mai bine uita-te si ai sa-mi dai dreptatewinking.

| Azµre a răspuns:

Da!
Nu m-a speriat niciunul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, privesc uneori asa filme ute cel mai de groaza i opinia mea http://www.youtube.com/watch?v=VCog307YA6M imi da fiori doar cand imi amintesc de el.Vizionare placuta.

| emag a răspuns:

Dead silence, pot sa zic ca nu am mai tipat cand ma speriam, saptamani intregihee hee

| AnnaAnnne a răspuns:

I love them!love struck.Nu prea stiu au inceput sa nu ma mai sperie am vazut si the unborn, the mirrors 2, el orphanato, sillent hill, the ring etc

| IonelaaaS a răspuns:

Da imi plac..sunt multe.

| victor333 a răspuns:

Asta pe mine m a cutremurat- http://www.youtube.com/watch?v=9FiHRVb_uE0

Răspuns utilizator avertizat
| SmileForMe12 a răspuns:

Eu m-am uitat la activitati paranormale(toate partile) si m-am speriat foarte tare.happyCred ca am vazut peste 20 de filme de groaza printre care Chaky(nu m-am speriat), Saw(1-7),Saw este mai mult scarbos, adica cu mai mult sange.

Deci, eu iti recomand sa te uiti la activitati paranormale(toate partile)

| Catherina a răspuns:

Da imi plac filmele de graza...chiar astazi am privit MISTERELE CASEI BANTUITE

| Dxm a răspuns:

Dead silence, fundA?

| 56671049 a răspuns:

Chucky