| fabulousgirl a întrebat:

Hey... voi cand impodobiti bradul de craciun?big grinbig grinbig grin

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. În ajunul Crăciunului. Când eram mai mică îl împodobeam pe data de 1 decembrie.happy

pa, pa.

| xlmpq a răspuns:

Cu cateva zile inainte de craciun

| cataflow a răspuns:

Cu o seara inainte de craciun love struck

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Pe 23

| Andra_3307 a răspuns:

@EuANdreuTzu, da filmul era Singur pe lume:p.Pai de ajun, atunci seara cand parintii sunt acasa, ascultam colinde i impodobim bradul:p. Tu?

PS:Sarbatori Fericite:*

| YoYo a răspuns:

Hei e chiar o intrebare buna.chiar ieri m-am uitat la singur acasa 1 si copilu acela cu familia plecata isi facea singur bradul si superb filmul dar sa nu intram in amanunte.si a zis taicamiu ca trebuie sa luam si noi un brad si eu am zic cand si el a zis cu cateva zile inainte de Craciun laughing
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In seara de dinaintea ajunului.ca sa aiba mosul unde sa puna darurile.fiindca si ru ii las cadoul mosului sub brad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În Ajunul Crăciunului.Niciodată nu l-am împodobit mai devreme.

O zi frumoasă!

| AdRyAnA3 a răspuns:

Pai cu cateva zile inaintea Craciunului.