| Anny12 a întrebat:

Hey,voi ce activitati faceti in timpul liber? Vreu sa mi-l ocup cu ceva interesant nu pc sau alte tampenii!

Răspuns Câştigător
| SLuana a răspuns:

Poti sa iesi sa te plimbi, sa inveti lucruri noi, de exemplu sa inveti sa canti la un instrument(daca ai) sau o limba straina, sa gatesti, sa faci decoratiuni pentru camera ta, sa faci poze, sport, sa desenezi/pictezi....sunt multe lucruri pe care le poti face in afara de pc (desi asta e uneori cel mai tentant tongue)

3 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

O carte bună e o soluţie frumoasă. Dacă nu eşti genul care citeşte, poţi alege un film.

| BiuL a răspuns:

Invata sa canti la un instrument muzica, invata o limba straina, fa sport, scrie, picteaza, deseneaza, fa poze, viziteaza-ti rudele

| Deaad a răspuns:

Eu ies la aer curat cateodata.In. rest, imi ocup timpul ascultand muzica.