| Bloxx a întrebat:

Hey! Vreau sa imi comand de pe net niste carti si sa mi le trimita prin Fan Courier. Am tot cautat prin lista localitatilor din raza lor de acoperire si nu prea gasesc ce-mi trebuie. Daca eu stau pe Prelungirea Ghencea, sunt in raza de acoperire a Fan Courier?

Răspuns Câştigător
| Crysty1996 a răspuns:

SALL eu mi-am comandat o placa video acum vreo 4 luni si tot prin fan courier mi-a venit dar mie mi-a venit pana in fata casei (stau la sat) dar mi-au cerut 10 lei in plus fiindca ii drum lung de lanaga cel mai apropiat oras de mine cam vreo 15 km deci nu iti fa probleme ca iti va bate la usa si inca un sfat dale nr de telefon sa te sune cand sunt in apropiere si nu stiu unde stai IMI DAI SHI MIE O FUNDA CA NU PREA AM?

1 răspuns:
| PinkPanther a răspuns:

Da, acopera tot Bucurestiul, daca erai in afara lui sau in alta localitate din tara ar fi trebuit sa iti faci griji