| gabby77 a întrebat:

Hey! Vreau sa imi cumpar o camera foto si nu stiu ce sa aleg.Am nevoie de pareri. Vreau o camera cu o focalizare destul de buna si zoom aceptabil. Si de preferat sa fie sub 1000 lei.Nu pasa firma sau unde a fost fabricata. Parere +site (de unde pot comanda camera )=Fundita. kiss

Răspuns Câştigător
| mdaria a răspuns:

Cam asta e ceea ce si eu vreau si e doar 548 lei
...DQDFRBBBM/

| gabby77 explică (pentru mdaria):

Mersi! Cred ca pe aceasta o sa o cumpar.

| mdaria a răspuns (pentru gabby77):

Cu placere. Si noi tot pe asta o vrem, numai ca nu avem inca banutii - punem la pusculita...

Poate ai vazut ce poze clare face...am vazut jos facuse cineva o poza la luna care a iesit foarte bine.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi pacat sa ratezi asa o oferta:
http://bit.ly/1FFxlCv
Are functii exceptionale si o reducere de 500 lei, deci grabeste-te ca expira!

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Iti recomand un DSLR ca acesta http://ttap.co/1vumBFF este la reducere dar totusi nu se incadreaza in suma ta e cu vreo 90 lei mai scump dar ar fi bun