| Anonimeeeuser a întrebat:

Heyybatting eyelashes ..ma ajutati si pe mine cu niste nume pentru facebook?

12 răspunsuri:
| KatyyLWA a răspuns:

Care este numele tău?

| Anonimeeeuser explică (pentru KatyyLWA):

Ella

| KatyyLWA a răspuns (pentru Anonimeeeuser):

Pune Ella si L(care vine de la love) si doua lucruri care iti plac ti. De exemplu eu am Katyy Lwa(love wrestling, animals.)

| Anonimeeeuser explică (pentru KatyyLWA):

Niste idel in plus ..gen cum ai zis tu cu Lwa puppy dog eyes

| KatyyLWA a răspuns (pentru Anonimeeeuser):

Pune initialele numelui tau... cel putin vi cu ceva mai original decat băă si măă. Incearca si Ella right here, Ella now, pune un nume care iti place mai mult gen Rita, Astrid, ceva mai de efect, chiar daca nu e numele tau.

| KatyyLWA a răspuns (pentru KatyyLWA):

Sa zicem ca initialele numelui tau sunt Ecp pui Ella Ecpwinking Sa-mi spui si mie ce ai ales

| MariaMirabell a răspuns:

Pynokyo_4592 sau clownulferycyt_4592. Sau ceva ce crezi tu ca ti se potriveste mai bine si i-ti si place.

| Anonimeeeuser explică (pentru MariaMirabell):

Asta nu merge ca nume pe facebook happy.

| TroubleInWonderland a răspuns:

Numele tau de familie + Prenumelewinking

| Anonimeeeuser explică (pentru TroubleInWonderland):

Asa il am acum si as vrea sa mi.l schimb.

| MikwtzaBest a răspuns:

Sau..Prenume+un cuvant care iti place.

| Jokeer a răspuns:

Pune Numele si Prenumele