| Smile<33.! a întrebat:

Heyy.mai tineti minte desenele alea faine de la FOX KIDS?:X.[gen:viata lui Louie, lumea lui Bobby, familia de ce, copiii de la 402. nu imi mai vin in mintehappy.].
nu stiti? sunt doar episoade sau sunt facute filmehappy(si unde le'as putea gasihappy[sper ca intelegeti la ce ma referlaughing].
>Msbig grin

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pe youtube le poti gasi eu acolo ma uit la ele :p

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Www.desenele-copilariei.net
erau cele mai frumoase desene, nu ca toate prostiile ce apar acum gen : hanna montana sau desenele de pe minimax astea noi :)) cu rada rada =)) si nu ma uit la alea dupa minimax dar stiu ca am in jur ulti copii mici:))

| Anecherry a răspuns:

Eu ma mai uit la viata cu louie pe youtube. acolo se gasesc destul de multe epidoade:).
http://www.youtube.com/......p?/results sunt mai multe pegini cu epidoade.