| BlackyCat a întrebat:

Heyy...Peste cateva zile am sa plec cu autocarul si cu trupa din care fac parte la un concurs in Ploiesti. Idei despre ce sa fac pe drum cu colegii?

Răspuns Câştigător
| GangstaGlock a răspuns:

Zi bancuri,jucati adevar sau provocare sau carti, orice joc, daca ai laptop va uitati la un film, ascultati muzica, farse sau alte chestii la care sa radeti. Sper ca te-am putut ajuta.

9 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

O sa fie o nebuneala pe autocar, nu-ti fa probleme. happy

| gabyS98 a răspuns:

Asculta muzica

| cristeaflaviurafael a răspuns:

Sa te relaxezi cu putina muzica, jucati jocuri distractive vedeti voi bafta si drum bun

| GangstaGlock a răspuns:

Am uitat sa mai spun ceva! Povesti-ti din copilarie, sau faze din viata voastra care au fost amuzante.

| IntoTheShadows a răspuns:

Sa ascultati muzica, sa ziceti bancuri, sa jucati adevar sau provocare(cu provocari ca lumea laughing si....sa jucati carti (in mai multi)...

| Nutsu7 a răspuns:

Poti asculta muzica, sa va uitati la un film daca aveti laptop sa va jucati jocuri

| 0HasfaDebbi0 a răspuns:

Hei. Depinde, am mai multe idei, dar alege tu cele care ti se par mai interesante etc. :
- Sa jucati carti
- Sa cantati... cantece de tabara etc.
- Sa va jucati carti
-Sa va uitati pe reviste de moda sau ce va place voua si sa va ziceti parerea despre ce vedeti in acea revista
- Sa cantati si sa dansati, ( va ridicati langa scaune, nu pe mijlocul autocarului ) si sa bateti din palme si din picioare, pe ritmul unei melodii mai vechi etc.
- Sa va spuneti parerea despre melodii, cum ar fi Gangam Style, Eu vara nu dorm, sau. orice alteceva ce va placeti voua.
Sper ca te-am ajutat. Bafta. Fundaa?puppy dog eyes

| BlackyCat explică (pentru 0HasfaDebbi0):

Scuze dar am pus funda altcuiva care a raspuns mai inainte de tone si mi se parea un raspuns bun! Al ta e mai bun! Chear la ceva asemanator ma gandeam si eu dar ma gandeam ca nu o sa fie bine si nu...dar sa stii ca ai cel mai bun raspuns!

| 0HasfaDebbi0 a răspuns (pentru BlackyCat):

Ok scumpa. Eu asa am facut cand am fost mai de mult cuu trupa mea ( da am si eu o trupa rolling on the floor) ) si ne-am distrat, chiar daca unii au fost raniti. rolling on the floor)))))))))))))))))winking