| Anonimata345 a întrebat:

Heyy! Voi ce părere aveți despre aplicația "Tik Tok"? Eu una nu am o părere prea buna despre aceasta.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai găsești clipuri funny să zic, dar la fel de bine le găsești și pe insta sau Facebook, deci n-are rost să stai în cringeul copiilor și a celor care se poartă ca și copiii de acolo pentru 2-3 clipuri funny

| Legion7X a răspuns:

Este o aplicație care te expune oferindu-ți libertatea de a te manifesta, pentru publicul din mediul online in funcție de numărul de urmăritori. Exact precum Youtube.

| UnDiavol a răspuns:

Nu-mi place nu l-am Descarcă nici măcar o data

| danaieladaniela a răspuns:

Hei.
Mi se pare o aplicatie misto.
Imi place dar nu am rabadare sa fac si eu clipuri

| Titan123 a răspuns:

De luțá de marin

| F12345 a răspuns:

Aplicația este o aplicație bine gândită, ușor de utilizat pentru oricine dorește.Problema sunt persoanele care o utilizează, atât cele care postează cât și cele care doar urmăresc, tu dacă dorești poți urmări doar videoclipuri cu caracter educativ, culinare, artistice, etc.Dar dacă anumite persoane încurajează alte persoane care chiar nu au ce căuta în spațiul public, înțelegi ce vreau să spun cu aceste persoane nepotrivite este normal ca Tik Tok ul este plin de tot felul, eu, sincer nu urmăresc pe nimeni pe Tik Tok, mă uit la ce îmi apare pe Fy, gen animale, mâncare dar și altfel de videoclipuri amuzante într-un fel sau altul.O zi buna sa ai.