| MatildaPetrini a întrebat:

Hi! Am multe poze cu mine, dar toate sunt standarte si zic unii ca se plictisesc privindule, nu e vorba in mine ca nu-s frumoasa sau ceva de genul astawinking doar ca mai toate sunt la fel. imi puteti va rog propune citeva modele de poze, sau o explicatie cum sa pozez. va rog mult :* dau fundita si celorlalti vot :*

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

In primul rand, ca sa ai poze reusite, trebuie sa ti le faca o persoana cat de cat care se pricepe. Poti sa si programezi aparatu`, dar nu ies la fel de bine. :D
Cadrul conteaza foarte mult. Tebuie sa fie un loc frumos si care sa aiba ceva anume, dar nu neaparat.
Conteaza aspectul. Daca vrei sa poza sa fie reusita, trebuie sa te imbraci cat mai frumos, reusit, in stilul tau.
Conteaza atitudinea. Trebuie sa ai incredere in tine, sa zambesti, sa pari sigura pe tine. :)
Poti face de asemenea poza in care sa nu ti se vada fata, gen, in posturi amuzante, sau cu anumite obiecte in mana sau pe langa corp.
Uite un site unde gasesti tot genul de poze : www.deviantart.com.
Succes!

5 răspunsuri:
| Papusha_2398 a răspuns:

Pai.
incearca sa iesi afara si zile prt tale sa-ti faca poze. in cadre diferite si etc big grin asta ar fi de mare ajutor big grin si sa te strambi diferit si sa-ti faci poza cu mai multe persoane. xd

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Pai pozeaza in natura

dar nu sa ti se vada doar fata.ci tot corpul.

cele mai frumoase sunt pozele facute in locuri interesante

in poze incearca sa ai atitudite:X...e foarte important

P.S: Nu prea conteaza locurile!

Poate fi oriunde atata timp cat ai un aparat pe masura.

| pagetoc a răspuns:

Aici am mai gasit si alte sfaturi tot legat de acest subiect, poate va ajuta. http://claudiupojar.com/......-tine.html

| pagetoc a răspuns:

Uite aici mai gasesti niste sfaturi despre cum sa pozezi: http://claudiupojar.com/......-tine.html