| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Hi! Deci am o mica-mare problema cu `rabdarea` sa zicem asa.Deci va rog mult sa ma ascultati pana la capat.Mami,tati,matusa si unchiul meu sunt plecati in Spania[de mai mult timp]. Noi ne vedeam in fiecare an, vara trecuta am fost acolo toata vara, la fel si vara trecuta, trecuta laughing. Acum, in august, mai precis MARTI, vin ei `acasa`, iar eu nu mai am rabdare pana marti[2 zile]. Nu stiu ce sa mai fac! Ma gandesc numai la asta! NU MAI AM RABDARE! Deci intrebarea este:-Cum sa fac sa nu ma mai gandesc la asta?[sa treaca timpul mai repede].
P. S.:Eu stau cu bunicii.Si ei sunt la fel de entuziasmati.Am vorbit cu mami in fiecare zi pe mess[am vazut-o in fiecare zi], dar tot nu mai am rabdara, cine ma `calmeaza` intr-un fel laughing primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| andreeahehe a răspuns:

Te poti uitata la filme sau la tv ca sa treaca timpul

3 răspunsuri:
| TutiQ a răspuns:

Chiar te plictisestistraight face Asta e o intrebare? Cum iti poti diminua rabdarea? Nu se poate, logic. Asta este, mai sunt 2 zile. Ai asteptat atata timp si nu mai poti 2 zile? Pe bune, mai degraba iesi cu prietenii tai undeva decat sa stai pe TPU sa pui intrebari de acest gen.

| HubaBubba a răspuns:

Nu te mai gandi la asta,iesi cu prietenii, mergeti in oras, distrati'va si vei uita rapidwinking

| Alexandra_4577 a răspuns:

Hmm. Ieşi pe afară cu prietenii thinking