| kawaiiyume a întrebat:

Hi!
M-am înscris într-o tabără(tabăra Cutezătorii) cât eram încă în perioada școlii pentru că mi s-au părut interesante câteva activități, dar totodată, am fost rugată de o colegă apropiată să particip.
Nu sunt o fire vorbăreață și mă integrez foarte greu în preajma unor străini.Am mai fost în tabere,dar a fost aceași situație și nu pot spune că am avut o prea mare satisfacție,în marea majoritate dintre ele,am plecat din cauza faptului că am avut probleme de sănătate fix în ultimele zile.
Oricum aș putea să merg în această tabără care conține și serii festive,drumeții și multe alte activități, precum : jurnalism, fotografie, regie/interpretare, concurs de talente, etc. SAU aș putea merge la cea mai bună prietenă.Ea stă în București și îmi este foarte ușor să ajung și să petrec 3-4 zile.
N-ar fi o durată extraordinară,și nici cât durează această tabără,dar mă simt mai bine în compania ei.
Pe lângă faptul că nu stau deloc bine pe plan social,(da, sunt introvertită, anti-sociabilă și cum mai vreți voi să numiți asta)sunt și indecisă.
Voi ce mă sfătuiți să fac? Și vă rog nu-mi spuneți să fac cum doresc sau să aleg după bunul plac, pentru că nu pot, nu știu, dar nici nu vreau să regret.

Răspuns Câştigător
| DarkKnightx a răspuns:

Du-te la prietena ta o poti face fericita dar si tu te vei simti mai comod

1 răspuns:
| AqCoX a răspuns:

Sa vorbesti cu ai tai si sa le spui ce ai scris si aici.