| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ a întrebat:

Hi!happystiti vreun program in care sa pot decupa pozele mai bine? ca in Paint nu reusesc...big grinbig grinbig grin

mersi anticipatkiss

11 răspunsuri:
| L a răspuns:

PhotoScape e ff bun happy

| M.G.R a răspuns:

Ulead photo express 6

| smileysmiley a răspuns:

Photo Scape
Photo Shop
Picasa
etcwinking
Search pe Google happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Microsoft office picture manager-mai simplu sau adobephotoshop-mai complex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picassahappy

| khiflutza a răspuns:

Of of. greu cu internetul asta.
da si tu search pe google pentru : photo editor sau editare foto. sunt o multime de programele free (gratuite)

| bubix a răspuns:

Photoshop;tongue
intra pe yoanayoanayoana
Iti dau eu instalarea toatawinking
Full versionwinking

| 3oinumarate a răspuns:

Voi ii dati photoshop cand ea nu le are nici cu paint? uite aici unul: http://sourceforge.net/......e/download