| Adrianuta a întrebat:

Hi TPU.
Deci (sa trec direct la subiect) : Pe 19 August plec in tabara la Cheia, intr-o expeditie montana cu alti membrii bineinteles, din localitati diferite.
Ce haine ar trebui sa-mi i-au cu mine ( groase de iarna, subtiri cum? ), sau de ce alte lucruri voi mai avea nevoie intr-o tabara. nu am mai fost niciodata si nu stiu de ce voi avea nevoie?
Cum sa ma comport cu ceilaltii copii?
Dar in special vreau sa-mi spuneti ce imi trebuie neaparat, ce haine, incaltaminte, diferite lucruri.
Cei care ati mai fost la Cheia in tabara spuneti-mi ce v-ati luat cu voi, daca va lipsit cevaa.

Azi dimineata cand am aflat ca plec in tabara am fost foarte fericita, dar si emotionata.
Ok...astept cat mai multee raspunsuri, va pupii

6 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Prezervativ, dildo, margarina etc.

| Adrianuta explică:

Nu, nu sunt eu ce-a de la Avatar.

| Adrianuta explică:

Ganton, comentariul tau nu-si are rosrul.
Esti total paralel cu intrebarea mea.
Stupidlaughing)

| MirunaMira9 a răspuns:

Ia-ti si haine groase si subtirihappy
Haine groase:O flanea,o helanca,o geaca,eventual o caciula mai subtirie,o bluza de treing, egari, blugi.pantaloni de treinig,pijama groasa,sosete
Haine subitiri:Tricou,maieu,pantaloni scurti,costum de baie(mai stii poate mergeti la piscina sau.) si altele.
Diverse:Hartie igienica,periuta,sampon,gel de dus,prosoape, pasta de dinti, servetele si ce crezi ca mai ai nevoie!
Cu copii inceraca sa fi prietenoasa dar in acelasi timp fi rezervata nu vorbi aiurea sau asa ceva...Pana nu iti faci un prieten pe care ai baza nu te aventura parerea mea!
Nu am fost in tabara respectiva dar cred ca o sa te distrezi!
Mai intreb-o pe mama ta ce ar mai trebui sa iei la tine!
Succes! si Funda?>big grin

| catalinas_6487 a răspuns:

In primul rand daca tu esti cea din poza iti recomand niste prezervative sau anticonceptionalehappy
Haine sa ai detoate... de la fusta scurta la geaca groasa pentru ca nu se stie ce vreme poate fii!
cat despre comunicare incearca sa vorbesti cu toti pentru ca oricand este loc de prieteni noi!
Succes Si distractie placuta!

| lorepisi a răspuns:

Ar trebui sa-ti iei cava gross deoarece am fost si eu acolo si e camfrigg sper sa te distrezi.aa si nu uita ca mov, gri si negru se poarta. paaa