| Fetitsa123 a întrebat:

Hi Tpu.Se poate trimite un mesaj privat unui vanzator pe okazii? Da ca da cum? Adica sa ii trimit un mesaj dar nu la produs ca sa ma vada tot poporul un mesaj privat. Fundaa

2 răspunsuri:
| Pinguuuin01 a răspuns:

Nu prea cred. thinking

| gibsonforeverandnever a răspuns:

Salut...depinde:daca la produsul despre care esti interesata vanzatorul a ales discutia privata atunci da poti(ii dai,, trimite un mesaj vanzatorului")daca a ales sa fie forumul public dai sus in dreapta pe usernameul vanzatorului, si ii dai sa trimeti mesaj. FUNDA?