| Ryuuzuka a întrebat:

Hi TPU! Spuneti-mi niste bancuri,glume, ceva funny.Vreau sa rad laughing. Funda!:*

Răspuns Câştigător
| dianaaaaax a răspuns:

Pentru ca se apropia Pastele, Bula vroia sa se urce in avion cu un pui de gaina, mic, galben si piuitor, cadou pentru Bulisor.
- Domnule, zise stewardesa cea urita si batrina a Taromului, nu e voie cu animale in libertate in avion!
Se intoarse Bula in aeroport, se duse la WC, si, din lipsa de timp si neavind bagaj de mina, ascunse puisorul in slitzul pantalonilor si urca inapoi in avion. Locul lui era linga o calugarita tinara si frumusica.
De atita uitat la buzele ei proaspete, adormi Bula cu gindul nu tocmai curat la ea.
Deodata, puisorul iese din pantalonii lu' Bula, scoate capul prin slitul desfacut si incepe sa piuie. Calugarita speriata incepe sa-l zgiltie pe Bula:
-Scoala domnule, scoala repede...
Speriat, Bula tresari uitindu-se in toate directiile:
-Ce e, unde, ce...ce s-a-ntimplat!?
Zise calugarita:
-Domnule, eu nu am deloc experienta in acest domeniu, dar am impresia ca
vi s-a spart un ou!

I:Cum s-a numit soacra lui Adam?
R:Adam nu a avut soacra. El traia in paradis.

Merg un matematician si un cioban fara nici o clasa pe un deal si la un momentdat vad o turma de oi.Mno incepe ciobanu' sa numere 2, 5, 7, 13, 289 de oi.Matematicianu' ramane uimit cum de a numarat asa repede.Mai merg putin mai vad o turma si incepe iar ciobanu' sa numere 5, 8, 15, 364..mno aici is 364 de oi, mai merg putin si iar vad o turma de oi, iar incepe ciobanu' sa numere 2, 5, 10, 21 mno aici is 729 de oi.Matematicianu' ramane masca si il suna pe un prieten, iti zice cele intamplate si ii spune:Ma fa orice numa afla cum dracu numara ata asa repede si ajuta-ma numar si eu asa repede.Mno incearca astia dar nu le iese nimic. Dupa un timp matematicianu' ii zice ciobanului:
-Ma ciobane, zi-mi si mie sa nu mor prost, cum doamne reusesti sa numeri asa repede oile!
-Pai numar picioarele si impart la 4!

Maria spala linistita rufe pe malul raului ...Deodata o stanca se desprinde din munte, cade peste Maria si o striveste. Ion priveste in scarba scena si spune: - Alta masina de spalat distrusa de calcar...

Era Ion afara, suparat ca Maria nu-l iubeste; se duce la pescuit si prinde un pestisor mic, auriu, dar fiind prea mic il arunca inapoi in apa. Pestisorul iese din apa si spune:

- Pentru ca m-ai salvat, iti indeplinesc 3 dorinte.

Ion se gandeste si spune:

-Uite, vreau o casa pe dealul ala.

-Bine, s-a facut.

-A doua, vreau ca Maria sa ma astepte goala in dormitor.

-Bine. Si a treia?

-Vezi calul ala de-acolo, vreau sa o am cat ala.

-Bai, esti sigur?

-Da.

-Bine.

Se duce Ion acasa, o gaseste pe Maria goala, isi da jos pantalonii, ajunge la chiloti, ii da jos si Maria lesina. Calul era... IAPA! laughing))

8 răspunsuri:
| anonima5682651 a răspuns:

Sotul: (suna telefonul) daca e pentru mine sa spui ca nu's acasa! Sotia:alo! e acasa! Sotul: ce ti-am spus eu? Sotia:era pentru mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O blonda intra tremurand din toate incheieturile intr-o farmacie. Dupa o jumatate de ora de stat la coada :
-D D D D oaaamna a a a veve ti vi vibratoare?
-Da.
-Si si cum se o o opresc?

Doua blonde stau de vorba:
- Stii, ieri mi-am facut testul de sarcina!
Cealalta, foarte curioasa, i se adreseaza:
- Si au fost grele intrebarile?

O blonda consultata la gincolog. Acesta o intreaba:
-Domnisoara, aveti pierderi mari in timpul menstruatiilor?
-Eh! Cinci - sase sute de euro

Doua blonde se plimba pe Magheru. Una dintre ele gaseste o oglinda. O ia de jos, priveste si zice:
- Uite, fata, o poza cu mine!
- Ia da-mi-o si mie! Ha, Ha, Ha, ce fata de proasta ai.

- Ce face o blonda cand afla ca 90% din accidente se intampla in casa?
- Se muta in alta casa.

Ce o impiedica pe blonda sa faca o facultate?
- Liceul!

Doua blonde la cinematograf. Una dintre ele ii spune celeilalte in soapta:
-Tipul de langa mine se masturbeaza.
-Nu-i nimic, ignora-l.
-Nu pot, fiindca foloseste mana mea.

Doua blonde mergeau pe strada. La un moment dat vad un pusti fumand si-l iau la intrebari:
- In ce clasa esti?
- In clasa a 2-a.
Una dintre ele incepe sa-l certe, in timp ce a doua ii spune:
- Ce-ai cu el? Tu in clasa a 2-a nu fumai?
- Ba da, dar eu aveam 18 ani!
Funda?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moş Nicolae stă în seara de Ajun în faţa lui Bulă. Îi arată cu degetul şi îi spune:
- Ai fost cuminte anul acesta?
La care Bulă:
- Tată, moşul ăsta mă ameninţă! Sună avocatul!
Bulă completează o fişă personală pentru angajare. La data naşterii trece 15 august.
- În ce an? întreabă funcţionara de la oficiul forţelor de muncă.
- În fiecare an!
Soţul:
- Îţi promit că te fac cea mai fericită femeie din lume.
Soţia:
- Când pleci?
Discuţie între o vacă şi viţelul ei:
- Gata, de azi să nu te mai prind că te mai caută Ghiţă!
- De ce, mama?
- De-aia.
- De ce?
- Păi mă-sa e o scroafă, taică-su e un porc.
- Dar, mamă, şi tu esti o vacă.
- Da, dar tatăl tău a fost veterinar...
Un nebun îşi atenţiona un frate de-al său în curtea unui azil:
- Vezi că ai o gaură în umbrelă!
- Ştiu. Eu am făcut-o ca să văd cînd se opreşte ploaia.
Directorul spitalului de nebuni se adresează unui pacient care tocmai se externa:
- Mă bucur că v-aţi vindecat şi nu vă mai credeţi televizor.
- Da, aşa este, vă mulţumesc. Spuneţi-mi totuşi: soţia mea trebuie să plătească abonamentul TV pentru mine?
Vad ca nu ai dat funda.Mi-o dai mie?

| Nymeria a răspuns:

Asta imi place mult
Un elefant mergea linistit prin padure cand calca intr-un musuroi, furincile zic -Hai sa-l ucidem! si se catara pe el elefantul se scutura si ramane doar o furnica, alea care au picat spun -Omoara-l! Omoara-l! la care furnica spune incercand -Nu pot imi scapa printre degete

| unromantraditional a răspuns:

Nu prea stiu bancuri, deci nu vreau sa te plictisesc :)) dar daca vrei sa asculti un remix bun click aici;) http://www.youtube.com/watch?v=08gOKSytY-E

| mister1234 a răspuns:

-Buna ziua. As vrea sa-mi fac asigurare de viata.
-Ce vb, mosule? Cati ani ai?
-97…
Tipul ramane tampit.
-Vorbesti serios?!?!?! Ce, vrei la varsta ta asigurare?!?!?!
-Na… Vreau sa merg cu tata intr-o vacanta si e bine sa fim asigurati…
Asta isi baga mana in par…
... -Cu tatal tau?!?!?! Pai ce varsta are?
-125.
-Pai... si ce cautati voi intr-o vacanta?
-Ehh… Mergem in vizita la bunicul meu…
Asta se dadea cu capul de birou…
-Ce spui ba, mosule? Iti bati joc de mine?!?!? Cati ani are bunicul tau?
-145…
-Pai ...si ce faceti acolo?
-Pai... nah… Se casatoreste si mergem la nunta…. Tipul se tinea de inima…
-Si de ce se insoara acum ba, mosule?!?!?!
-Eeee… Tampenii… Stii si tu cum sunt astea… Il forteaza parintii lui…

| monamellers a răspuns:

Bancuri cu femei:

1.
- George mi-a spus că dacă nu mă mărit cu el o să-şi iasă din minţi.
– Prostii. Ieri m-a cerut pe mine în căsătorie.
– Păi, nu ţi-am spus eu?

2. Discută două blonde:
– Am fost la medic şi mi-a spus că sunt gravidă.
– Extraordinar, şi cine e tatăl?
– Asta nu mi-a spus.

3. O blondă la cafenea.
– Încap în termos şase cafele?
– Da.
– Atunci puneţi-mi două cu zahăr, două fără şi două cappuccino!

http://www.bancuri-glume.org/noi/

| HugoFigo a răspuns:

Banc cu Bula profu mama lui tata lui si fratele lui:
-Mama cum ma cheama?
-Dar tu nu gandesti?
Vine la tata lui:
-Tata sunt prost?
-Da cum sa nu

Vine la fratesu:
-Esti cuminte?
-Da, da, da!

Se duce la scoala
-Bula cat fac 2x2
-Da tu nu gandesti-
-Vrei la director?
-Da cum sa nu!
-Vrei un 3?
-Da, da, da!