| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Vreau sa fac o banda desenata...si nu am ideei ce poveste sa creezstraight face. Nu vreau ca banda desenata sa fie lunga pentru ca o voi posta pe SunPhoto... dati`mi idei pls, dau fundita`.

Răspuns Câştigător
| michaella_2494 a răspuns:

Pai am una super: Un mosneag sta in picioare pe un scaun si e legat cu o franghie de gat. Sta el ce sta ca apare o zana frumoasa si simpatica. Ea. ii da mosneagului un cufar cu bani si aur si dispare. Mosneagul se bucura si sare-n sus dar scaunul se daramase si a ramas spanzurat cu franghia legata de gat.

e frumoasa nu?

imi dai fundita?winkingbatting eyelashes:d

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Trebuie să ai tu ceva în minte. Gândeşte-te la ceva ce-ţi plăcea în copilărie o bandă desenată etc şi fă ceva asemănător. Nu există daţi-mi idei. pentru că e banda ta desenată nu a noastră. E ca şi cum ai întreba : " vreau să scriu o carte, despre ce să scriu?". Baftă!

| Dove a răspuns:

Pai despre un super erou nu prea iti recomand ca nu prea se mai vand din astea(in cazul in care vrei s-o vinzi)dar ai putea face despre un animalut(catel)care pleaca in cautarea familii lui pierdute, iar pe drum se intalneste cu tot felul de primejdii si se imprieteneste si isi face dusmani alte animale.De asta depinzi tu ca titlu ai putea pune: Aventurile vietii de catel/Aventurile din viata unui caine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate sunt superbe:] dar eu vreau cu printese disney

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hi! Super-Eroi sau James Bound...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu nana teee roooog! incearca sa copy un pic animeul, dar nu mult, ma refer la stilul de desen etc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei si eu am nevoie de idei dar oricum aici nu gasesc nimicwinking deci va las