| Strongman a întrebat:

Hristos a Inviat! Am o intrebare. Daca pe un site ma abonez la un newsletter trebuie sa dau bani? Multumesc dau funda si va respect!

5 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Adevarat a inviat!
Nu platesti nimic, ei de fapt isi fac publicitate si au nevoie de clienti.De fapt mai tarziu te va agasa atatea anunturi si vei renunta deoarece iti vor umple casuta.Cauta daca au ceva optiuni sa setezi doar cele mai importante si o data pe zi ca sa eviti aglomerarea in casuta ta de mail.Bafta.

| cipailina a răspuns:

Nu! Trebuie doar sa iti scrii e-mail-ul si gata! Zilnic/Saptamanal/Lunar o sa primesti anumite stiri, depinde de genul site-ului.

| Melinda1219 a răspuns:

Nu trebuie sa dai bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat a inviat! Acum depinte de site, dat de obicei nu! Zilnic/Saptamanal/Lunar o sa primesti anumite stiri, depinde la ce site te-ai abonat!
Sper ca te-am ajutat! happy

| AlexandruMurzin a răspuns:

Nope, nu dai bani! Dar o sa iti vina la e-mailuri de te satura!