| KimmyNaNa a întrebat:

Http://game.ladypopular.ro/public_profile.php?id=534845 Funda + Vot pentru cine-si face cont prin acest link!

Răspuns Câştigător
| calutuuuu a răspuns:

Eu mi-am facut! ma numesc Gentzyka si nca imi pregatesc avatarul!love struckkiss merci pentru joc! funda?

4 răspunsuri:
| calutuuuu a răspuns:

Daca am iesit dupa aceea cum ma loghez la loc? nu mai stiu!crying Te rog ajuta-ma!cryingcryingcrying

| calutuuuu a răspuns:

Da, nu ca am reusit intr-un finallaughing dar am o intrebare... da la intrebarile mele si raspunde la prima!crying (cea despre LadyPopular) daca vrei. please funda!big grin

| calutuuuu a răspuns:

Merci pentru funda!

| KimmyNaNa explică:

Somebady,pai iti trebuie parola si nikul.