| ovidiu97 a întrebat:

Http://mensa-romania.ro/data/test1/test.html?age=0

Este un test IQ, as dori sa vad ce IQ au majoritatea oamenilor.
ziceti direct IQ si fiti sinceri

eu am 103

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| justagirlll a răspuns:

112 :d

| justagirlll a răspuns:

Rezultatul corespunde unui scor procentual de 78, adică 78% din populație are un IQ mai mic de 112.

| Bezea a răspuns:

122 am dat fail nu sunt bun de mensa ceea ce nu ma mira.

Rezultat
Conform testului, IQ-ul dvs. este estimat la

Rezultatul corespunde unui scor procentual de 93, adică 93% din populație are un IQ mai mic de 122.

Pentru aderarea la Mensa e nevoie de un IQ de 131 sau mai mult, care este realizat de primii 2% din populație (scor procentual 98).

Chiar dacă sînteți la limită, există o șansă decentă pentru a deveni eligibil Mensa. Înscrieți-vă pentru testarea supravegheată Mensa pentru a-ți testa potențialul!

| RhoOphiuchi a răspuns:

Mai mult de 26. Mai sa fie, ce desteapta mi-s.

| Mtz_1845 a răspuns:

E o prostie sa te lauzi cu IQ-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| JuniorJ a răspuns:

laughing si eu tot 103