| Onurinho a întrebat:

Http://metin2school.forumsrpg.com/forum >= totul despre metin2

http://metin2school.forumsrpg.com/forum >= totul despre metin2

9 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Mersci mult is bune

| Thunderstruck a răspuns:

Pff forumul.straight face

| Thunderstruck a răspuns:

Si cine te crede ca ai avut tu 81 pe RO?laughing))

| Sorin_4540 a răspuns:

Frumos forum

| DDDDDxxxxxx a răspuns:

Daca joci metin2 zi-mi si mie daca esti pe ro si pe ce server si cum te cheama.

| Onurinho explică:

Mai deci eu doar am vrut sa fac putina reclama ca e now forumul si vreau sa evolueze app am avut 81 pe ro dar nu dau nume ca ma fac de ras ca am ajuns sa fac reclame la forum

| Onurinho explică:

Nu ma crezi?laughing add jock3r_ony o sa te saturi de poze app numele era NosFeraThul

| Destrox a răspuns:

Dependentule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai nou si mai complet forum de metin2 si aproape orce facetiva cont pentru a vedea forumul complet http://met2.forumsmusic.com/forum