| Erzaa a întrebat:

Și-a luat cineva țeapa de la eMAG?

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am comandat la ei de vreo 3-4 ori si au fost foarte seriosi.

| Pricked a răspuns:

Eu, una, nu si nici nu cred ca i s-ar fi intamplat cuiva asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am facut cam 25-30 comezi la ei si nu am avut nicio problema

| Duucu a răspuns:

Niciodata

| pbsolver a răspuns:

Am comenzi la eMAG in valoare totala de 7000 lei. Sunt ok dar incearca sa eviti resigilatele happy

| TheSmith a răspuns:

Sunt foarte seriosi nu umbla cu "cioara vopsita", tot ce am comandat a fost de buna calitate, produsele au fost livrate la termen si sunt foarte bine ambalate!

| Elena_Cristiana_1983 a răspuns:

Nu. Am comandat de 5-6 ori de la ei si au fost seriosi ( chiar daca au intarziat o zi). Dar nu se stie.

| Olivian007 a răspuns:

Eu pe 28 iulie, cand mi-am luat telefonul nu am luat teapa. pe 29 dupa amiaza il aveam.

| anonim2832004 a răspuns:

Eu am comandat o pereche de casti dar nu le-am primit.

| Alexaacrs a răspuns:

Nu, am cumparat de 3 ori de la eMAG si de fiecare data am primit comanda, fara tepe sau neintelegeri. Cumpara linistita :*