| georgi1897 a întrebat:

Idei. pentru o excursie de clasa a 9a big grin, undeva sa fie distractie maxima \:d/. daca ma puteti ajuta. multumesc anticipat :*!

5 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Oriunde poate fi distractie maxima daca stiti sa o facetiwinking
Depinde unde va place sa mergeti.Discutati impreuna si votati.
Eu as prefera Brasov-u(pentru zona de munte) sau Sibiu(oras) sau eventual la vara la mare: Costinestilove struck

Oriunde ve-ti merge.distractie placutaa

| Farcas a răspuns:

Oriunde poate fi distractie maxima daca stiti sa o facetiwinking
Depinde unde va place sa mergeti. Discutati impreuna si votati.
Eu as prefera Brasov-u(pentru zona de munte) sau Sibiu(oras) sau eventual la vara la mare: Costinestilove struck

Oriunde ve-ti merge. distractie placutaa

| hiphopbeatz a răspuns:

Noi am fost in moeciu.am avut bautura cu baxurile si diriga ne-a sfatuit sa le bagam in autocar la rece, pana ajungem la destinatie.depinde si de prof. daca puteti sa va distrati cu el. oriunde.

pace si distrati-va!

| Betty18 a răspuns:

O cabana la munte, sau cel mai tare o saptamna la mare:X:X:X cand vine caldura

succes

| anonim_2270 a răspuns:

La mare:X:X:X:X:X:X:X sh daca va ducety cu un adult(asta numai daca nu va lasa). cand adoarme fugity intr-o dicoteca, club ceva. :X:X