| sHellby a întrebat:

Idei pentru vacanta de vara? >:

Răspuns Câştigător
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Pai... Poti merge in multe locuri...Eu,de ex fac o tura prin Austria sau Germania(nu stiu inca)si merg in Paris. Anul trecut am fost in Israel, mai poti merge in Grecia, Turcia. Ti le spun pe astea deoarece am mai fost acolo deja. Sper ca te-am ajutat.
Funda?

6 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Pai la ce te referi adica ce sa faci in vacanta de var? Pai poti asa : sa mergi la mare cu familia, la munte, la bunici unde te poti distra, cam astea ar fi locurile aaa si in Delta este foarte frumos.

| stiiix a răspuns:

Camp-uri, iesiri la mare, munte, evadari prin alte tari.

| supernatural2011 a răspuns:

-du-te la mare

-du-te la munte

-du-te in strainatate

-stai acasa si da petreceri

-odihnestete

-du-te in cluburi

-distreazate cum stii tu mai bine!

| Dellya_Delia_1990 a răspuns:

Mie mi-a placut f mult Londra. Aici poti sa gasesti mai multe idei de vacanta http://www.lifeandtravel.ro

| mucusoru a răspuns:

Nu cred ca se refera la excursii laughing, cred ca zice de ceva mai de nebuni deci...Rupere de utere :X \m/