| Mirel4412 a întrebat:

Ieri a fost iumor (26.10.2020) si am auzit ca a fost lucy sa concureze si am vazut la comentarii ca ar fi fost si la "in puii mei" dar pe Youtube nu gasesc nimic filmat ca ar fi fost, poate sa-mi dea cineva o inregistrare sa vad cum s-a facut de ras si ce a facut? laughing Sau sa-mi ziceti daca macar a fost.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In puii mei a fost acum multi ani, probabil Lucy avea 10-12 ani atunci. Daca chiar a fost la In puii mei, putin probabil sa o recunoasca cineva sau sa isi aduca aminte. laughing