| Clara_6276 a întrebat:

Iimi poate da cineva niste site`uri cu concursuri unde trebuie sa strang voturi pentru a castiga premii?happyMultumesc

10 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Draga Cosmina, acele site-uri sunt niste minciuni. Poti sa strangi tu voturi cu miile, ca premii n-o sa vezi in veci. Nu te gandesti putin ca nimeni in tara asta nu are de dat premii in stanga si-n dreapta, fara niciun beneficiu? Cine investeste niste bani, asa aiurea, fara sa aiba profit? Cu prietenie!

| BlueByMe a răspuns:

E-castig.com
animalut.net
nemozone.com
si cel mai bun: www.e-album.ro -intra repede ca acum in zilele astea le este stricata un pic reteaua si poti sa-ti bagi cate voturi vrei :D

| zanesiprintese a răspuns:

E-castig.com (parca) dar stiu sigur ca e e-castig big grin

| curios_3782 a răspuns:

@corina ei prin voturile alea isi fac bani laughing ca si cu google adsense la un click(vot) poate primeste intre 0, 5$-2$ daca ai avut, ai sau vei avea blog o sa intelegi cum sta treaba big grin BAafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://concursuri.coolpage.biz/

| buburuza_9741 a răspuns:

Stiu ca toata lumea spune ca sunt minciuni. dar nu se stie. un coleg de-al meu a castigat.
e-castig.com
nemozone.com
animalut.net

| direamihnea a răspuns:

Concursuri cu voturi pot fi pe :concursuri. biz sau pe premii.joo.ro.

| exxxpand a răspuns:

Pe www.super-box.ro am vazut ca au unele concursuri