| Roxana_Daciana_1995 a întrebat:

Imi dati si mie niste descrieri pentru poze! Va roog! :*

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Uite...
1. Sunt singura in aceasta lume nenorocita.
2. Am crescut, m-am schimbat, dar in interior am ramas aceeasi.
3. Vara este rece pentru cei ce nu pastreaza amintiri fierbinti.
4.Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta.
5. Zambetul este accesoriul meu preferat dar uneori il pierd si pe el.
6. Un zambet de la tine este totul pentru mine.
7. Chiar daca viata e grea o fac eu sa fie roz.
8. Cele mai importante lupte se intampla in interiorul nostru.
9. Am fost un copil superb, am ajuns o fetița răsfățată, sunt o fată realistă, voi ajunge o femeie puternică.
10. O singura clipa poate schimba totul.
11. M-am ridicat, indiferent de situaţie! Vorbele lumii le-am considerat o aberaţie!
12. Am ramas la fel de inocenta, diferenta este ca nu imi mai e frica de aparente.

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Buna.

Nu cred ca mai are rost sa dau Copy-Paste.

Intra aici:

http://tepromovam.blogspot.ro/......ozele.html

Bafta!

| ale2000mi a răspuns:

Cateva originale ale mele:
*Poti sparge cate lucruri vrei, doar nu imi sparge inima in mi de bucatele
*Un prieten iti e alaturi pana si in cele mai penibile momente
*Un prieten adevarat tine mai mult la tine decat la o bijuterie
*Iubirea nu se poate cum, para, ea doar se poate castiga
*Ori ce ne dorim, mereu se va intoarce impotriva noastra.

Răspuns utilizator avertizat