| LarisaMaria a întrebat:

Imi dati si mie o idee de un text pentru bunica pe care sa il scriu intr'o felicitare?batting eyelashes cel mai frumos primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Sanatate pentru buncA mea care intotdeauna a stiut sa isi iubeasaca nepotul sau nepoata care m/au lasat sa stau pana seara tarziu pe strada cu copii pentru toate lucrurile frumoase care le/au facut pentru tine si de cateori mergeai la ei la tara te aspeptau cu bratele deschise si le dadeau cate o lacrima pe sub ochlerii de emotie ca te vedeau!
Funda?

1 răspuns:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

19.De-as putea din cerul noptii iute as fura o stea, ca sa-ti pun cununa vietii astazi chiar de ziua ta.Dar nu pot sa ajung la stele si nici cerul nu-l cuprind lacrimez de neputinta dar, iti spun: La Multi Ani... zimbind
`sau`
7.Cu ocazia aniversari tale eu iti urez multa, multa sanatate, fericire. dragoste sa iubesti asa cum stii tu mai frumos.
cel care te iubeste iti doreste ca Dumnezeu sa te aiba in paza si sa iti deschida toate drumurile spre inima mea