| JBeebsAndUsher a întrebat:

Imi dati un cont pe twitter plss nu stiu sa imi fac. sad. cine imi da cont funda kiss

Răspuns Câştigător
| x3SweetPoison a răspuns:

Https://twitter.com/settings/account
Email: skumpic20@yahoo.com
Parola: skumpic20

2 răspunsuri:
| Sabynna a răspuns:

Https://twitter.com/signup completeaza-ti datele, si daca nu te descurci ai aici un tutorial : http://www.trilulilu.ro/aldore/ede394e2b85907

| alllyyynnn a răspuns:

Http://twitter.com/->Create an account (dreapta sus, portocaliu)->iti scrii numele->numele de login->parola->e-mail-ul->create me account->scrii codul din imagine in casuta->astepti mail-ul cu confirmarea...
Bafta;)