| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati va rog idei de nume de cont cu Selena Gomez; dar sa nu contina caractere din acelea "speciale"happy?

Răspuns Câştigător
| nevermindpeople a răspuns:

SelenaMarieGomez
SelenaGFallingStar
LovelySmileSelenaG
CityOfSelenaG
IdolizeSelenaGomez
MySuperSweetSelena
WizardSelG
LoveforSelena
SupportingSelenaGom
AmazeBySelenaG
SweetieSelena
GelenaSomez rolling on the floor [trebuia sa zic asta.]
*Numeletau*SelenaFan
SelenaForeverGomez
ScreamingGomez
ScreamingforSelena
SelenasWorld
LovingSelena
OhMySelena
EpicSelenaG
SelenaSyndrom
OhSoLikeSelena
RockingSelenaG

oh gata ma doare mana. si ca tot am scris romane, primesc fundita? :-s

5 răspunsuri:
| Theda a răspuns:

Uite:selenagomezsupersweet. Sper ca-ti place. Daca ti se pare prea lung, sterge gomez. Sper ca te-am ajutat big grin.

| Simyx a răspuns:

Sellygomez balooloveselly thebestselly sellythebest theonlyoneselly selenagisonthetop gomezS sellyG

| angipissi a răspuns:

Poi.Baloo,nu stiu, dar o sa iti dau unu cum ar fi selly_cherry_lovly1 sau selenasuperstar sau sellysweet. Sper ca te-am ajutat!

| DarinaLove a răspuns:

MagicbutterflySelly

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Selly
selenagomez
sellezweet
(numele tau)selly
selenyta
sellynice
gomezsweet
SsEeLlEeNnAa