| PussicatDolls a întrebat:

Imi place foarte mult sa cant muzica, canto.

Mi se pare si dificila dar si frumoasa.

Am vocea intai, insa, as vrea sa ma "specializez" in acest tip de muzica. Ce credeti, este o alegere buna? Trebuie sa fi perfect ca sa canti canto sau e suficient sa stii cateva notiuni mai importante? Cine imi poate spune mai multe despre acest tip de muzica?

App, la Palatul Copiilor din Tg Jiu stie cineva daca este vreo profesoara sau vreun profesor priceput pentru canto?

Ms mult pentru detalii...Va pup Si ofer fundita

si scuze categoria

Răspuns Câştigător
| mihaelutzza a răspuns:

Cel mai bine este sa iti urmezi visul trebuie ca parinti tai sa te sprijine si sa fie aproepe de tine >si sa stii ca si eu am cantat la pian dar nu am fost prea incantata dar acum cant muzica usoara si imi place la nebunie. Sper ca ti-am fost de ajutor.Te pooop!:Lx

1 răspuns:
| mimikafrumusika a răspuns:

Cred ca daca tie iti place nu ar trebui sa iti pese de parerea altora.