| Beea5654 a întrebat:

Imi place foarte mult sa desenez.Prefer desenele cu multe detalii.Daca aveti idei de asemene desene va rog sa ma ajutati, am nevoie de putina inspiratie. Funda?!

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Y-by-literaunu-jpg1350591019.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fdesenez.net%252Findex.php%253Faction%253Ddesen%2526iddesen%253D17705%3B800%3B531

| LucaTheodor a răspuns:

Buna! Poti incerca sa desenezi mediul marin, realizat din zeci de pesti multicolori, alge si o epava de vapor. Mai poti desena personaje inventate de tine pe 100 de foi mici legate cu agrafe aratand cadru cu cadru o actiune.

| mugurelpetru a răspuns:

Deseneaza o ploaie intr-un parc dar gandeste-te sai dai, si niste farmec cu umbrele, si cu lumina ai mai putea pune ceva magic, nu stiu o zana care face cv, sau vrajitoare sau un alt exepmlu daca te pricepi la fete. atunci fa si tu tot iediea cu parcu doar ca personajele sa fie 2 prieteni unu care la inristat pe celalalt si sa fie nist copii sub un boschet