| Fetitsa123 a întrebat:

Imi place mult sa construiesc, sa cos sau sa fac diferite lucruri care le reusesc din hartie.Nam nici o idee ce sa fac. Am incercat origami sa fac dar e foarte >greusadPoate ma ajutati voi.Multumesc

3 răspunsuri:
| lrls a răspuns:

Cauta pe net modele de origami. poti sa cosi o floare din nasturi.

| SkyIsTheLimit a răspuns:

Salut happy daca esti pasionat de cladiri si vrei sa le confectionezi din hartie (poate si putin carton sa fie mai rezistente) contacteaza-ma.