| marius14 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva niste jocuri mmorpg(de exemplu fiesta sau jocuri care se joaca online nu in browser) pls.

Sper ca ati inteles la ce m-am referit. big grin

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Diablo 2
Fly For Fun
Warcraft
Metin2 ( NU RO)
Conquer
Lineage2
Last chaos

7 răspunsuri:
| PastilutzaColorata a răspuns:

Ma nu intrati pe siteu lu adymg ca nu ii da bani adevarati mai degraba tu trebuie sa dai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mu, wow, 99shine ( la fel ca fiesta )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marius14 da ad la hakan_mustafa_turculetzu ca si eu joc fiesta online. da`mi add sa vorbim ceva!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da add la hakan_mustafa_turculetzu sa mai vorbim pe Messenger Mariuse ca si eu joc fiesta. Vreau sa te intreb ceva. Mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.eu iti dau unu, care, cam creaza dependenta daca il inveti cat de cat, ai grija cu elhappy, CABAL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce, am un raspuns, mai mult un sfat, schimbati avataru ala ca e varza!

Răspuns utilizator avertizat