| Tyna33 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce e un sistem de operare "iOS"? eSTE BUN PT TABLETA?

5 răspunsuri:
| robby212 a răspuns:

IOS este cel mai bun sistem de operare.Pentru podusele Apple, iPhone, iPad... iPad e cea mai buna tableta de pe piata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

IOS este sistemul de operare al celor de la Apple pentru sisteme mobile. Tu hotarasti daca e bun sau nu, parerile vor fi mereu impartite intre iOs si Android

| Tyna33 explică (pentru suntserios):

Ma refer, ce are in plus fata de android?

| suntserios a răspuns (pentru Tyna33):

Nu poti compara cele doua sisteme de operare, in final au aceleasi functii, conteaza cum se misca, cum sunt implementate in spate, conteaza device ul pe care ruleaza, conteaza versiunile comparate, conteaza aplicatii similare cum ruleaza, dupa cum spuneam tu hotarasti daca se pliaza nevoilor tale sau nu.

| 0x11111051 a răspuns:

IOS e pe iPhone, iPad., si alte de la Apple.

pe iPad, iPad 2 si iPad 3 se foloseste iOS. Totusi pentru mine, cea mai buna sistem de operare e android