| shocky2 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva niste ponturi la pariuri sportive?

Răspuns Câştigător
| oeg a răspuns:

Uite cum fac eu. nu pun pe echipe mari, pe derbyuri. pun pe meciurile din diviziile secunde din europe, pe echipe mici, care au un jucator capabil sa faca diferenta intr un meci. si au si cote destul de bune. asa am castigat pana acumhappy

1 răspuns:
| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Uite daca te uiti la public bet vezi acolo:

Num. Meci 1 X 2 1X X2 12 Data/Ora
3730 Australia - Japonia 2. 60 2. 90 2. 60 1. 38 1. 38 1. 31 29. 01. 2011 17:00(Exemplu)

asa si unde e la 1 la x2 sau 1x sau x unde scrie cel mai mare numai dedesubt cum ar fi 1 sa jikem ca joaca liverpool cu steaua si arata jos 1 si daca e cel mai mare numar liverpool castiga dar se mai poate si invers acolo zice unde sunt cele mei bune sanse big grin sper ca te-am ajutat