| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Imi puteti da o povestire(sau un lick cu o povestire, rezumat) cat mai scurta pentru povestea "Aventura de ciocolata" de Eduard Jurist?
Am nevoie de ea pentru maine, nu am gasit cartea si nu gasesc nici povestea nici rezumat pe net.
Ms,

3 răspunsuri:
| xlr8rq1 a răspuns:

SweetBabyGirl,cred ca esti un cretin/cretina care sa baga ca prostu/proasta in treaba scotand pe gura niste prostii mai mari decat tine!

| Mihaita_Dabija_1980 a răspuns (pentru xlr8rq1):

Povesteste aventura de ciocolata

| SweetBabyGirl a răspuns:

Sigur;) http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:19&tx=65&ty=59