| Ciobotaru_Mara_1992 a întrebat:

Imi puteti da si mie idei de excursie? clasa noastra vrea sa mearga in excursie in vara asta si nu avem idei unde am putea merge pentru a nu fi prea departe si pentru a putea ajunge cu trenul avand in vedere ca stam in bacau pana acum am mers la Cluj,Bucuresti,Vatra Dornei, Piatra Neamt, Sinaia, Sibiu si Brasov
si nu vrem sa repetam locatia

3 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

La AquaLand sau Mamaia, sau de ce nu? La Alba Iulia e un oras destul de frumos.

| Mihaela1964 a răspuns:

Puteti vizita Parcul National Cheile Bicazului.Sunt cam 125 kilometrii pana acolo, aveti ce vedea.
http://ro.wikipedia.org/......99ma%C8%99

| andru10best a răspuns:

Mai bine mergeti la mare.