| Dacii2326 a întrebat:

Imi puteti da va rog niste intrebari pentru AM sau N-AM dar sa fie mai ciudate sau perverse?

9 răspunsuri:
| Popcorncubranza a răspuns:

Am sau n-am hepatita.
Am sau n-am gadilat gugustiucul pana o salivat.
Am sau n-am motive sa traiesc.
Am sau n-am fost impreuna cu sora lui Istvan.
Am sau n-am un viitor social daca intreb asta pe TPU.
Am sau n-am un picior mai scurt ca celelalte 2.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, nu facem teme aici si nici nu folosim limbaj perverse.
Roaga-ti parintii sa te ajute!

| Dacii2326 explică (pentru Violleta2022):

AM sau N-AM este un joc cu intrebari nu o tema, si..cred ca sunt destul de mare happy

| OmulTalentat a răspuns:

AM/N-AM inghitit dupa o partida

| aniela47 a răspuns:

Aici gasesti foarte multe si decente si indecente si amuzante si pentru copii pe categorii https://amras.eu/......intrebari/

| Jude_Andrei_2000 a răspuns:

Am/n-am fost impreuna cu un baiat cate este acum gay/emo.....si sa imi lasi canalul tau de Youtube ca sa vad

| Dacii2326 explică (pentru Jude_Andrei_2000):

Nu am canal de YT, vreau doar sa joc cu niste prieteni

| Violleta2022 a răspuns (pentru Dacii2326):

Intreaba-ti prietenii atunci, pentru ca Termenii si Conditiile de comunicare pe TPU nu ne permite sa folosim limbaj pervers, ori vulgar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

In ce scoala ai pomenit tu teme cu intrebari perverse?