| NicoNicolletta a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri pentru o petrecere in pijamale in tabara?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Când eşti în tabără, cu mulţi colegi sau alţi copii prin preajmă îţi pot veni ideile pe moment.sau i se poate întâmpla altcuiva.dar să zicem că probabil o să fii în pană de ideilaughing deci:
-cărţi
-remi
-adevăr sau provocare(este super tare în grup)
-găseşte obiectul(ascunzi un obiect iar cineva trebuie să îl găsească)
puteţi să vă duceţi şi pe afară, să alergaţi..de obicei în aer liber ai ce să faci.
baftă!

1 răspuns:
| KatyyLWA a răspuns:

Depinde si cam ce clasa esti...adevar sau provocare, carti