| AframyK a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri pentru PC, care sa se incadreze in cerintele de sistem:1.5 Ghz, Video de 128 mb, iar RAM de 2Gb.De preferinta jocurile daca se poate sa fie de tip shooter.[...Chiar daca jocul pe care il recomandati, necesita cerinte mai mari(la recommended requirements)
, puteti sa sa-l scrieti daca cerintele minime(minim requirements) se inscriu in ce am scris...]. Va multumesc si astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Nu ai specificat exact modelul placii video, Dar, sunt sigur ca urmatoarele jocuri care le voi recomanda iti vor merge cum ar fi:

-Call of Duty 1
-No one lives forever
-XIII
-Mafia (nu e chiar un shooter propriu-zis)

3 răspunsuri:
| AframyK explică:

Modelul placii video este ATI Radeon 9200.

| SrX a răspuns:

Counter strike cu siguranta

| Cipyxxx a răspuns:

Fifa manager 2011 need for speed 2005