| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda o piesa de teatru faina, care sa se joace saptamana viitoare sau peste doua saptamani in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Iti recomand sa mergi sambata pe 24 sau duminica pe 25 la teatrul Bulandra la piesa,, Elisaveta Bam", o opera bufa extraordinara de Irinel Anghel pe textul lui Daniil Harms in regia lui Alexandru Tocilescu. Piesa a fost aleasa ca fiind,, Cea mai buna piesa" la gala Uniter 2007. Se joaca foarte rar asa ca nu trebuie sa o ratezi.

1 răspuns:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Poti merge la Teatrul de Comedie la piesa Revizorul. e o piesa foarte buna.