| wizopo2 a întrebat:

Imi puteti spune pasii pe care trebuie sa ii urmez pentru a root-a telefonul Samsung galaxy mini cu froyo nu gingerbread? Daca se poate sa fie cel mai simplu cu nu stiu ce fisier bagat in elsi apoi doar ii dam recovery si dam pe fisiewrul ala si s-a rootat telefonul.

1 răspuns:
| lebocow a răspuns:

Ca sa ti-l rootezi cauti p net Samsung galaxy mini root si cauti acolo si o sa trebuiasca sa downloadezi root.zip dupa te duci in recovery mod te duci la update from sd card apesi pe root si dai sa se pe butonu din mijlok
astepti un pic si gata
cand deschidi telu o sa ai super user big grin