| Andreea123451999 a întrebat:

Îmi puteți spune și mie niște locuri frumoase de vizitat? Vreau sa ma duc cu prietenul meu într-o excursie și nu știm unde.

Răspuns Câştigător
| roberta7087 a răspuns:

Brasov. Este un oras formidabil cu oameni minunati si multe obiective tiristice : Varful Tampa, Biserica Neagra, Piata Sfatului, este superb la fiecare pas vei gasi ceva care iti va placea

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Brasov! Totul este la superlativ!

| cristi202 a răspuns:

Depinde de unde stai, ca sa iti spunem locuri cit mai aproape de casa.
Daca sunteti din Bucuresti, o idee ar fi, daca va place muntele, sa mergeti la cabana Diham, aflata la cam o ora de mers pe jos de Predeal intr-o zona superba. Cazarea e ieftina si excelenta, si veti fi primiti cu multa ospitalitate. Eu am fost cu sotia mea de doua ori pana acum.

| Felys a răspuns:

Insula Jeju, Coreea de Sud, mai este numita si insula iubirii

Răspuns utilizator avertizat
| Alessiaale433 a răspuns:

Poti sa mergi in excursie la Suceava

| Sixx_Klaw_1997 a răspuns:

Azuga happy Superba zona