| ingerashpierduth a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste rapperi atat romani cat si straini care nu au fost implicati in scandaluri cu sex alcool droguri batai? Adica ceva rapperi mai cumintihappy

5 răspunsuri:
| Alecz_Alexandru_1992 a răspuns:

Acum serios din cate stiu eu Raku nu a avut scandaluri de genul asta nu stiu cu batai cine nu se bate pana la urma...

| 99NYC a răspuns:

Bitza

| mariustpu1 a răspuns:

Pai Sisu a fost implicat intr-un scandal cu droguri, Shobby intr-un scandal cu alcool, atunci cand a omorat acea femeie insarcinata.big grin, Altceva nu stiubig grin