| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Imi puteti spune va rog care sunt scopurile pe Lady Popular la nivelele 9 si 10?

Răspuns Câştigător
| CreepyCrow a răspuns:

Nivelul 9:
-desparte-te de iubit
-bronz tropical scena 6
-atinge greutatea ideala de 57 kg poti sa fi si aproape de 57 adica 57. 8 de exemplu
-mergi la terapeut 70$ vizita(una e suficienta)

Nivelul 10:
-castiga 100 de dueluri de moda sau luptele doamnei
-termina cursul de secretara
-sa ai in garderoba 70 de haine nu conteaza pretul sau felul
-fa-ti un iubit nou
Daca vrei sa vezi obiectivele de la nivelul 1 pana la 29, intra pe domnisoara ta, pe undeva pe sus scrie forum, dai acolo, iti apare :
Intrebari(mai jos)dai acolo, undeva scrie:
Obiective nivele 1-29
Te puplove struck

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9 - desparte-te de iubit, du-te la solar si bronzeaza-te (level 6, ala portocaliu), revino la 57 de kg, du-te la terapeut

10 - castiga 100 de duele, termina cursul de business consultant, gaseste-ti un iubit si poseda cel putin 70 de haine

11 - operatie la sani (oricare), salveaza 30 de tinute, fa 25. 000 de puncte

12 - desparte-te de iubit si ia-ti altul, obtine cel putin 110 iq, cumpara o masa (pentru apartament), cumpara costumul kassandrei (iti zice acolo exact ce si cum)

13 - termina cursul de asistenta medicala, fa cel putin 12. 000 de dolari, castiga 200 de duele, fa 45. 000 de puncte, poseda 200 de haine

14 - cumpara/inchiriaza un apartament nou, fa cel putin 140 iq, cumpara costumul seherezadei (iti zice acolo ce trebuie sa iei)

15 - cumpara lenjeria neagra cu rosu si fa o poza, si inca cateva chestii

| Mirabela677 a răspuns:

Nivelul 9:
-desparte-te de iubit
-bronz tropical scena 6
-atinge greutatea ideala de 57 kg poti sa fi si aproape de 57 adica 57.8 de exemplu
-mergi la terapeut 70$ vizita

Nivelul 10:
-castiga 100 de dueluri de moda sau luptele doamnei
-termina cursul de secretara
-sa ai in garderoba 70 de haine nu conteaza pretul sau felul
-fa-ti un iubit nou
Te Pup:*:*:*

| Loversingly a răspuns:

Http://forum.ladypopular.ro/viewtopic.php?f=50&t=423
intra aici vei vedea sunt de la 0 la 50